ŽENEVOJE VYKO LIETUVOS VARDO TŪKSTANTMEČIO KONCERTAS
Ženevoje, Dievo Motinos bazilikoje, balandžio 22 dieną koncertavo Vilniaus Universiteto merginų choras „Virgo“ ir Kamerinės muzikos ansamblis.
Koncerte skambėjo Giulio Caccini, Bobo Chilcotto, Felixo Mendelssohno-Barthody, Johno Rutterio, Antonio Vivaldžio, Gintarės Jautakaitės ir Galinos Savinienės kūriniai.
Renginyje dalyvavo Lietuvos ambasadorius prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje Eduardas Borisovas, Lietuvos garbės konsulas Ženevoje Michelis Sogny ir Šveicarijos lietuvių bendruomenės pirmininkė Jūratė Caspersen.
Renginio tikslas – pristatyti Šveicarijos visuomenei Lietuvą, jos istoriją, kultūrą ir priminti, kad šiemet Lietuva švenčia vardo paminėjimo tūkstantmetį ir Vilniui yra suteiktas Europos kultūros sostinės vardas.
Koncertą organizavo Šveicarijos Lietuvių bendruomenė ir Lietuvos nuolatinė atstovybė Ženevoje.