*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

VYKDOMA LIETUVOS AMBASADOS IR SLOVĖNIJOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS BENDRADARBIAVIMO PROGRAMA

Pagal Lietuvos ambasados Slovėnijoje ir šios šalies sveikatos apsaugos ministerijos suderintą programą balandžio 11-13 dienomis Liublianoje lankėsi Vilniaus miesto Šeškinės poliklinikos direktorius, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto docentas Jonas Kairys ir tos pačios poliklinikos Informacinių sistemų ir duomenų valdymo skyriaus vedėjas Andrejus Savickis.

Vizito metu svečiai apsilankė Slovėnijos sveikatos apsaugos ministerijoje, Slovėnijos valstybinio socialinio draudimo fonde ir kitose gydymo įstaigose.

Svečiai buvo supažindinti su Slovėnijos sveikatos apsaugos sistema. Daugiausia dėmesio skirta informacinėms technologijoms ir jų panaudojimui sveikatos apsaugos institucijose. Vizitas leido pasidalyti patirtimi tobulinant sveikatos priežiūros įstaigų sistemą.