Vilniuje vyko Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos diplomatų konsultacijos
Lapkričio 2 dieną Vilniuje vyko trečiosios Korėjos Respublikos ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministerijų pareigūnų politinės konsultacijos 1+3 formatu.
Susitikimo metu šalys aptarė dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo klausimus, infrastruktūros projektus ir regionines aktualijas Europoje ir Rytų Azijoje. Taip pat buvo sutarta artimiausiu metu pradėti rengti jungtinio ekonominio komiteto susitikimus, kuriuose Korėjos Respublikos ir Baltijos šalių užsienio reikalų viceministrai, atsakingi už ekonominius klausimus, galės diskutuoti dėl aktualių dvišalių ar daugiašalių ekonominių klausimų, aptarti galimybes verslo ryšių plėtrai.
Lietuvos delegacijai vadovavo Užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorius, ambasadorius Eduardas Borisovas.
Baltijos šalių ir Korėjos Respublikos URM pareigūnų konsultacijos pradėtos 2016 metais Rygoje, kitas toks susitikimas planuojamas 2019 metais Taline.
Taip pat surengtos penktosios dvišalės Lietuvos ir Korėjos Respublikos politinės konsultacijos, kurių metų šalys sutarė dėl abipusės paramos rinkimuose į tarptautines organizacijas bei papildomų ekonominio bendradarbiavimo galimybių įtraukiant Korėjos prekybos ir investicijų agentūros padalinį Varšuvoje.