*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

VILNIUJE PASIRAŠYTAS TARPŽINYBINIS LIETUVOS IR KOLUMBIJOS SUSITARIMO MEMORANDUMAS

Lietuvos užsienio reikalų ministras Antanas Valionis sausio 31 dieną su Kolumbijos užsienio reikalų ministre Carolina Barco pasirašė tarpžinybinį Lietuvos ir Kolumbijos Susitarimo memorandumą dėl bendrų politinių konsultacijų abiems šalims aktualiais klausimais mechanizmo sukūrimo.

Susitikimo metu aptarti Kolumbijos ir Lietuvos politinio, ekonominio, kultūrinio bendradarbiavimo klausimai, šalių tarpusavio santykiai Europos Sąjungos bei Lotynų Amerikos regiono kontekste.

Lietuva diplomatinius santykius su Kolumbija užmezgė 1993 metų rugpjūčio 5 dieną.