Vilniuje lankosi Europos Komisijos atstovai
Gegužės 22-25 dienomis vyksta Užsienio reikalų ministerijos organizuojamas pažintinis vizitas dvylikai Europos Komisijos atstovų iš įvairių direktoratų ir Generalinio sekretoriato. Vizito metu svečiai susitinka su Seimo, Europos reikalų komiteto nariais, Prezidento kanceliarijos, įvairų ministerijų atstovais, lankosi Europos Sąjungos atstovybėje, Europos lyčių lygybės institute.
Europos Komisijos atstovai jau buvo supažindinti su Lietuvoje taikomomis priemonėmis ekonomikos augimui ir konkurencingumui skatinti, struktūrinėmis reformomis ir socialine politika. Taip pat domėjosi, kaip įsisavinama Europos Sąjungos struktūrinė parama. Rytų Europos studijų centre jiems buvo pristatyta veikla stiprinant bendradarbiavimą su Rytų partnerėmis bei didinant visuomenės atsparumą priešiškai propagandai.
Svečiai taip pat lankysis Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre, įmonėje „Litgrid“ bei Europos humanitariniame universitete.