VILNIUJE BUS DISKUTUOJAMA APIE ES IŠORĖS ENERGETIKOS POLITIKOS STIPRINIMO GALIMYBES
Užsienio reikalų ministerija (URM), bendradarbiaudama su Energetikos ministerija, kovo 20 dieną rengia tarptautinę apskritojo stalo diskusiją, skirtą Europos Sąjungos išorės energetikos politikos stiprinimo galimybėms aptarti.
Renginio metu bus pristatyti URM užsakymu ES finansuojamo projekto „Lietuvos dalyvavimo ES iniciatyvose įvertinimas“ lėšomis atliktos studijos dėl instrumentų, stiprinančių ES išorinę energetikos politiką ir ES valstybių narių santykių su trečiosiomis šalimis energetikos srityje koordinavimą, rengimo rezultatai.
Diskusijoje dalyvaus užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas, Latvijos ekonomikos ministerijos valstybės sekretoriaus pavaduotojas Gatis Ābele, kiti aukšti pareigūnai. Požiūrius aktualiais energetikos politikos klausimais pateiks Baltijos ir Šiaurės šalių, Lenkijos ekspertai.
Renginys finansuojamas URM įgyvendinamo ES struktūrinės paramos projekto lėšomis.
Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: diskusija vyks kovo 20 d. viešbučio „Best Western Vilnius“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius) konferencijų salėje. Renginio pradžia – 10 val. Pridedame renginio programą ir maloniai kviečiame dalyvauti. Atkreipiame dėmesį, kad diskusija vyks anglų kalba (be vertimo). Apie dalyvavimą prašytume informuoti iki kovo 19 d. 17 val. elektroniniu paštu adresu erika.gudelyte@urm.lt arba telefonu 259 2252.