VILNIUJE APTARTI LIETUVOS IR LENKIJOS ENERGETINIO BENDRADARBIAVIMO KLAUSIMAI
Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas sausio 23 dieną su Vilniuje viešinčiu Lenkijos Vyriausybės kanceliarijos valstybės sekretoriumi Adamu Lipinskiu aptarė aktualius dvišalio bendradarbiavimo klausimus, situaciją Baltarusijoje, abiem šalims svarbius energetinius projektus. „Mūsų energetinis bendradarbiavimas bus ir toliau sėkmingai plėtojamas“, – susitikime pažymėjo diplomatijos vadovas P.Vaitiekūnas.
Lenkijos Vyriausybės kanceliarijos valstybės sekretorius A.Lipinskis pritarė ministro P.Vaitiekūno minčiai, kad yra labai svarbu, jog Baltijos šalių ir Lenkijos bendrų energetinių projektų reikšmę pripažįsta ne tik dalyvaujančios šalys, bet ir Europos Sąjunga.