VILNIUJE APTARTAS LIETUVOS IR ISLANDIJOS DVIŠALIS BENDRADARBIAVIMAS
Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas lapkričio 30 dieną per darbo pietus su Vilniuje viešinčia Islandijos užsienio reikalų ministre Valgerdur Sverrisdottir aptarė NATO šalių vadovų susitikimo rezultatus, pasikeitė nuomonėmis saugumo politikos klausimais. Abu ministrai išreiškė pasitenkinimą sėkmingai besiklostančiais dvišaliais santykiais, nuolat augančia tarpusavio prekyba, Islandijos investicijomis Lietuvoje.
Islandijos ministrė pasidalijo patirtimi, kaip ši maža valstybė organizuoja diplomatinės tarnybos veiklą, kuri ne tik siekia apginti Islandijos interesus kitose šalyse, bet ir prisidėti prie demokratijos sklaidos ir taikos įtvirtinimo procesų pasaulyje.
Vizito Vilniuje metu Islandijos ministrė atidarė Islandijos konsulatą, kuriam vadovauja garbės konsulas Vaidotas Sankalas, atstovaujantis vienai iš bendrų Islandijos ir Lietuvos verslo įmonių.