*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

VILNIAUS FESTIVALIO ORKESTRAS KONCERTAVO LENKIJOJE

Varšuvoje ir kituose didžiuosiuose Lenkijos miestuose kovo 23–24 dienomis vykusiame velykiniame Liudvigo van Bethoveno festivalyje dalyvavo Vilniaus festivalio orkestras, kuriam vadovauja altistas Jurijus Bašmetas. Liudvigo van Bethoveno festivalis – didžiausias ir prestižiškiausias Lenkijoje vykstantis muzikinis renginys, septynerius metus vykęs Krokuvoje ir išgarsėjęs visoje Europoje, pernai persikėlęs į Varšuvą. Festivalyje dalyvauja 20 didžiausių Europos simfoninių orkestrų, pasaulinės klasės dirigentai ir solistai - iš viso virš 3 tūkstančių atlikėjų. Koncertai vykta ne tik Varšuvoje, bet ir Krokuvoje bei Gdanske. Vilniaus festivalio orkestro parengtoje festivaliui skirtoje programoje – Volfgango Amadėjaus Mocarto, Franco Šuberto, Piotro Čaikovskio opusai bei kompozitoriaus Gintaro Sodeikos kūrinys "Maranata" altui ir kameriniam orkestrui.