Viceministras susitiko su naujuoju Vietnamo ambasadoriumi
Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas liepos 4 dieną susitiko su naujuoju Vietnamo ambasadoriumi Lietuvai Vu Dang Dung. N. Germanas pasidžiaugė intensyvėjančiais dvišaliais diplomatiniais santykiais ir paragino Vietnamą paskirti garbės konsulą Lietuvoje bei surengti trečiąsias politines konsultacijas Vilniuje.
Susitikime aptarta dvišalių sutarčių derinimo eiga. Pasak N. Germano, norint toliau vystyti ekonominius, politinius ir kultūrinius santykius verta baigti derybas dėl readmisijos, vizų panaikinimo diplomatinių pasų turėtojams, dvigubo apmokestinimo išvengimo ir ekonominio bendradarbiavimo sutarčių.
Abi šalys sutarė, kad daug neišnaudoto potencialo turi dvišaliai ekonominiai santykiai. Pristatytas Lietuvos ekonominis potencialas ir pažymėta, kad verta būtų pagalvoti apie pasikeitimą verslo misijomis, dalyvavimą verslo parodose. Viceministras pakvietė Vietnamo atstovus dalyvauti 2018 m. rugsėjo mėnesį Vilniuje vyksiančiame tarptautiniame forume „Life Sciences Baltics“.
Daugiau nuotraukų rasite čia.