Viceministras susitiko su naujai paskirtu Indonezijos ambasadoriumi
Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas liepos 14 dieną priėmė naująjį Indonezijos ambasadorių Lietuvai Muhammadą Ibnu Saidą. Susitikime pasidžiaugta, kad intensyvėja Lietuvos ir Indonezijos politinis ir ekonominis bendradarbiavimas, sutarta skatinti ekonominius santykius, plėsti Lietuvos verslą Indonezijoje ir keistis gerosiomis praktikomis technologijų ir inovacijų srityse.
Pokalbio metu taip pat aptartas bendradarbiavimas mokslo ir kultūros srityje, skatinamas Lietuvos ir Indonezijos universitetų bendradarbiavimas ir studentų mainai.
Po susitikimų Užsienio reikalų ministerijoje ambasadorius išvyko įteikti skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.
Muhammadas Ibnu Saidas yra septintasis Indonezijos ambasadorius, akredituotas Lietuvai, reziduojantis Kopenhagoje.
Lietuva ir Indonezija diplomatinius santykius užmezgė 1993 m. liepos 15 dieną.