Viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Danijos ambasadoriumi
Spalio 1 dieną viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Danijos ambasadoriumi Hansu Brasku, kuris tą pačią dieną įteikė skiriamuosius raštus prezidentui Gitanui Nausėdai.
Susitikimo metu buvo pasidžiaugta glaudžiais dvišaliais santykiais bei tvirtais ekonominiais ryšiais – Danija yra septinta didžiausia užsienio investuotoja Lietuvoje. Viceministras su ambasadoriumi taip pat trumpai aptarė Astravo atominės elektrinės saugumo, energetinės nepriklausomybės, tvarios energetikos klausimus. Viceministras išreiškė viltį, kad Lietuvos ir Danijos santykiai ir toliau sėkmingai vystysis, o ryšiai tarp žmonių stiprės.
Ambasadorius Hansas Braskas, iki šiol atstovavęs Danijai Latvijoje, pareigose pakeitė 2015-2019 metais Lietuvoje pareigas ėjusį Daną E. Frederikseną.