Viceministras N. Germanas susitiko su naujuoju Juodkalnijos ambasadoriumi Lietuvai
Lapkričio 14 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Juodkalnijos ambasadoriumi Lietuvai daktaru Budimiru Šegrtu, kuris atvyko įteikti skiriamųjų raštų Prezidentui Gitanui Nausėdai.
Susitikime N. Germanas pabrėžė dvišalių politinių ir ekonominių santykių stiprinimo, taip pat Juodkalnijos integracijos į Europos Sąjungoje (ES) svarbą. Viceministras padėkojo Juodkalnijai už jos indėlį NATO stiprinant Baltijos regiono saugumą, taip pat už jos paramą ES bendrai užsienio ir saugumo politikai.
N. Germanas akcentavo Lietuvos norą aktyviau bendradarbiauti su Juodkalnija ekonomikos, turizmo srityse, įgyvendinant ES Dvynių projektus, pasidalijant Lietuvos integracijos į ES bei Ekonominės diplomatijos tarybos veiklos patirtimi. Viceministras kvietė Juodkalnijos valstybės institucijas ir privačias kompanijas dalyvauti Lietuvoje vyksiančiose tarptautinėse parodose bei konferencijose.
Ambasadorius dr. Budimiras Šegrtas yra Lietuvai akredituotas Juodkalnijos ambasadorius, nuo 2019 m. kovo mėnesio, reziduojantis Lenkijoje.