Viceministras N. Germanas susitiko su Indonezijos Parlamento nariais
Balandžio 23 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitikime su Indonezijos Parlamento Atstovų rūmų Tarpparlamentinės draugystės grupės su Lietuva nariais aptarė dvišalius diplomatinius ir ekonominius santykius.
Susitikimo metu buvo pristatytas Lietuvos potencialas informacinių technologijų, atsinaujinančios energetikos ir lazerių technologijų sektoriuose, pažymėta, kad Lietuva su Indonezija norėtų bendradarbiauti gyvybės mokslų, finansinių technologijų bei transporto srityse.
Taip pat buvo aptartos turizmo skatinimo ir mokslinio bendradarbiavimo strategijos. Abi pusės sutarė, kad žmogiškųjų ryšių stiprinimui reikia išnaudoti universitetų studentų ir akademinės bendruomenės mainų programas.
Viceministras N. Germanas pakvietė Indonezijos atstovus dalyvauti Lietuvoje vyksiančioje tarptautinėje gyvybės mokslų konferencijoje „Life Sciences“, žemės ūkio ir maisto pramonės parodoje „AgroBalt“ bei Pasaulio moterų politikos lyderių forume.
Lietuvos ir Indonezijos diplomatiniai santykiai užmegzti 1993 metų liepos 15 dieną. 2015 metais rugpjūčio mėnesį įvyko pirmasis oficialus Lietuvos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vizitas į Indoneziją, o 2017 metų gegužės mėnesį Indonezijoje su valstybiniu vizitu pirmą kartą lankėsi Prezidentė Dalia Grybauskaitė.