*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Viceministras N. Germanas atsisveikino su Slovėnijos ambasadoriumi

Liepos 26 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su kadenciją baigiančiu Slovėnijos ambasadoriumi Lietuvai Robertu Krmelju, reziduojančiu Varšuvoje.

Susitikimo metu buvo aptartas Lietuvos ir Slovėnijos politinis ir ekonominis bendradarbiavimas, dvišalių santykių perspektyvos, aktualūs ES ir tarptautinės darbotvarkės klausimai. Viceministras pasidžiaugė sėkmingu šalių bendradarbiavimu tarptautinėse organizacijose. N. Germanas taip pat padėkojo ambasadoriui už Slovėnijos vaidmenį stiprinant Baltijos šalių saugumą ir jo asmeninį indėlį plėtojant Lietuvos ir Slovėnijos dvišalius santykius.

Slovėnijos ambasadorius R. Krmeljas skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei įteikė 2015 metų lapkričio 23 dieną.

Lietuva ir Slovėnija diplomatinius santykius užmezgė 1991 metų lapkričio 22 dieną.