*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Viceministras E. Meilūnas susitiko su naujai paskirta Indonezijos ambasadore Lietuvai

Balandžio 30 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas nuotoliniu būdu  susitiko su naujai paskirta Indonezijos ambasadore Lietuvai Dewi Savitri Wahab. Susitikimo metu buvo aptarti dvišaliai santykiai ir jų stiprinimo galimybės. 

Viceministras pažymėjo, kad vienas iš Lietuvos Vyriausybės užsienio politikos prioritetų - santykių stiprinimas su Indijos ir Ramiojo vandenyno regionu, ypatingą dėmesį skiriant bendradarbiavimui ekonomikos bei mokslo ir tyrimų srityse. Taip pat aptartos dvišalio bendradarbiavimo perspektyvos biotechnologijų, informacinių ir  finansinių technologijų, aviacijos, žemės ūkio ir maisto pramonės srityse.

Susitikimo metu sutarta toliau stiprinti diplomatinį bendradarbiavimą tarp šalių, tęsiant dvišales politines konsultacijas tarp užsienio reikalų ministerijų bei surengiant aukšto lygio vizitą iš Indonezijos, pagerėjus epidemiologinei situacijai abejose valstybėse. Viceministras pažymėjo svarbų Indonezijos vaidmenį ASEAN regioninėje organizacijoje.

Lietuva ir Indonezija užmezgė diplomatinius santykius 1993 metų liepos 15 dieną.