Viceministras D. Skusevičius susitiko su naujuoju Rumunijos ambasadoriumi
Rugsėjo 11 dieną vyko pažintinis užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus susitikimas su naujuoju Rumunijos ambasadoriumi Lietuvai Cosminu Georgu Dinescu. Susitikimo metu viceministras pasidžiaugė gerais ir intensyvėjančiais Lietuvos ir Rumunijos santykiais, padėkojo už Rumunijos pirmininkavimo Europos Sąjungai (ES) metu parodytą dėmesį Rytų partnerystei ir išreiškė viltį, kad abiejų šalių pastangomis pavyks jį ir toliau išlaikyti ES darbotvarkėje.
Ambasadorius Cosminas Georgas Dinescu teigė, kad šalys yra bendramintės, požiūriai į daugelį dalykų sutampa arba yra panašūs. Ambasadorius pažymėjo, kad Rumunija ir Lietuva sėkmingai bendradarbiauja NATO, saugumo ir Rytų partnerystės srityse bei pastebėjo, kad būtina didinti abipusį šalių žinomumą, ypač ekonomikos, investavimo, verslų vystymo srityse.
Cosminas Georgas Dinescu dirbo Rumunijos užsienio reikalų ministerijos generaliniu sekretoriumi, buvo ambasadoriumi Kroatijoje, Rumunijos užsienio reikalų ministerijos Teisės generalinio direktorato generaliniu direktoriumi.
Naujasis ambasadorius pakeitė 2019 metų birželio mėnesį kadenciją baigusį ambasadorių Daną Adrianą Balanescu.