Viceministras D. Skusevičius susitiko su naujuoju Latvijos ambasadoriumi Lietuvoje
Rugsėjo 11 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su naujai paskirtu Latvijos ambasadoriumi Lietuvoje Induliu Berziniu. Pokalbio metu buvo aptartas Lietuvos prezidento vizitas Latvijoje liepos mėnesį ir planuojamas būsimas Latvijos prezidento vizitas Lietuvoje, intensyvus dvišalis ekonominis bendradarbiavimas, bendrų strateginės infrastruktūros projektų - Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizavimo su Vakarų Europa, geležinkelio Rail Baltica - įgyvendinimo perspektyvos.
Viceministras džiaugėsi abiejų šalių bendradarbiavimu kultūros srityje, pažymėdamas, kad šiemet jau antrą kartą bus skirtas abiejų šalių užsienio reikalų ministrų įsteigtas Baltų apdovanojimas, skirtas asmenims, labiausiai nusipelnusiems Lietuvos ir Latvijos kultūros, istorijos ir kalbotyros srityse.
Naujasis Latvijos ambasadorius Lietuvoje I. Berzinis pareigose pakeitė buvusį ambasadorių Einarą Semanį.