*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Viceministras D. Skusevičius lankėsi Ukrainos Poltavos ir Kremenčiuko miestuose

Kovo 13-15 dienomis užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus vadovaujama delegacija lankėsi Ukrainos miestuose Poltavoje ir Kremenčiuke.

Poltavoje viceministras atidarė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio verslo ir kultūros centrą, kurio tikslas – abipusio bendradarbiavimo skatinimas verslo ir kultūros srityse, dalyvavo pirmajame Poltavos ir Lietuvos verslo forume  „Ukraina-Lietuva: Europos Sąjungos patirtis”, susitiko su Poltavos miesto meru Oleksandru Šamota, jungtinių teritorinių bendruomenių atstovais, lankėsi Jaroslavo Mudryj Nacionalinio universiteto Poltavos teisės koledže, pabendravo su koledžo studentais ir atsakė į jų klausimus bei kvietė tęsti studijas Lietuvoje.

Vizito metu viceministras taip pat lankėsi pagrindiniame Poltavos srities pramonės mieste Kremenčiuke. Vytauto Didžiojo informaciniame centre susitiko su Kremenčiuko miesto visuomenės šviesuoliais – aukštųjų mokyklų vadovais, studentais, miesto mokytojais, gydytojais, kariuomenės ir religinių bendrijų atstovais. Susitikime su Kremenčiuko miesto meru Vitalijumi Maleckiu pasidžiaugta Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimo rezultatais verslo ir švietimo srityse bei išaugusiu Kremenčiuko žinomumu Lietuvoje. D. Skusevičius taip pat lankėsi miesto licėjuje Nr. 4, kuriame bendravo su moksleiviais, papasakojo apie Lietuvos kelią į ES ir NATO.