VAŠINGTONE – TRADICINIS KREPŠINIO TURNYRAS LIETUVOS AMBASADOS TAUREI LAIMĖTI
Vašingtone balandžio 17 dieną vyks Lietuvos ambasados JAV organizuojamas kasmetinis, jau aštuntasis, krepšinio turnyras „Ambasados taurė 2010“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmečiui.
Šių metų turnyras yra tarptautinis, jame be lietuvių krepšinio komandų taip pat dalyvaus Estijos, Latvijos ir JAV valstybės departamento komandos.
Pagrindinį turnyro prizą – taurę ir medalius – įsteigė Lietuvos krepšinio federacija.
Krepšinio turnyras vyks 9-18 val. Vašingtono Bell Senior High/Lincoln Middle mokyklos sporto salėje. Po turnyro Lietuvos ambasadoje JAV 19-22 val. vyks komandų apdovanojimo ceremonija ir šventinis koncertas.