*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

VASARIO 16-OJI PAMINĖTA ANTRAJAME PAGAL DYDĮ RUMUNIJOS MIESTE

Buvusioje laikinojoje Rumunijos sostinėje Jasuose vasario 16 dieną pirmą kartą oficialiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Minėjime antrajame pagal dydį Rumunijos mieste dalyvavo Lietuvos  ambasadorius Rumunijoje Vladimiras Jarmolenko, miesto meras George Nikita, Rumunijos parlamento nariai, verslo, kultūros, švietimo ir mokslo atstovai.   

Prieš renginį įvyko ambasadorius susitikimai su Jasų meru ir apskrities vadovybe. Juose buvo aptarta būtinybė stiprinti Lietuvos ir Rumunijos santykius ne tik aukščiausiu politiniu lygiu, bet ir tarp atskirų šalių regionų, ypatingai plėtojant verslo ir jaunimo mainus.

V.Jarmolenko pasidžiaugė sėkmingai šiame mieste dirbančia lietuviško kapitalo įmone „Arvi Agro“ ir sakė esąs įsitikinęs, kad Lietuvos investicijos šiame Rumunijos regione ateityje tik didės.