VARŠUVOS ŠEŠTADIENINĖJE LITUANISTINĖJE MOKYKLĖLĖJE SURENGTA KALĖDŲ ŠVENTĖ
Lietuvos ambasadorė Lenkijoje Loreta Zakarevičienė gruodžio 11 dieną pasveikino į Varšuvos šeštadieninės lituanistinės mokyklėlės surengtą Kalėdų šventę susirinkusius mokinius ir jų tėvelius.
Ambasadorė pasidžiaugė, kad lietuviškos mokyklėlės dėka mažieji Varšuvos lietuviai turi galimybę mokytis lietuvių kalbos, o diplomatinė atstovybė tampa tradicine susitikimo vieta Varšuvoje gyvenantiems lietuviams ir jų šeimos nariams.
Mokyklos mokytojos, auklėtiniai ir tėveliai prisiminė Kalėdų tradicijas, žaidė įvairius kalėdinius žaidimus. Šventėje dalyvavusius vaikus nudžiugino apsilankęs Kalėdų senelis. Jis išklausė vaikų deklamuojamų eilėraštukų ir atliekamų dainelių, apdovanojo juos kalėdinėmis dovanėlėmis.
Lietuvos ambasados Lenkijoje remiama šeštadieninė lituanistinė mokyklėlė veikia nuo 1993 metų. Šiuo metu ją lanko daugiau kaip dvidešimt įvairaus amžiaus Varšuvoje gyvenančių lietuvių vaikų. Mokykloje jie tobulina lietuvių kalbos žinias, susipažįsta su Lietuvos istorija ir kultūra, kartu švenčia šventes.