VARŠUVOS FILHARMONIJOJE KONCERTAVO LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Varšuvos filharmonijoje spalio 10 dieną koncertavo Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (vadovas Gintaras Rinkevičius).
Orkestras Varšuvos filharmonijoje koncertavo dirigento, Lenkijos filharmonijos meno vadovo ir generalinio direktoriaus maestro Antoni Wito kvietimu.
Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertas – pirmasis iš ciklo „Pasaulio orkestrai“. Šio koncertų ciklo metu Varšuvos filharmonijoje koncertuos dar keturi orkestrai – Londono karališkasis filharmonijos orkestras, Štutgarto radijo simfoninis orkestras, Leipcigo „Gewandhaus“ orkestras ir Maskvos didžiojo teatro choras ir orkestras.
Spalio 10 dieną Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncerte skambėjo Vytauto Bacevičiaus „Elektrinė poema“, Sergejaus Rachmaninovo Koncertas fortepijonui Nr. 3 d-moll ir Jano Sibelijaus Simfonija Nr. 1 e-moll. Koncerto solistas – pianistas Lukas Geniušas, dirigentas – maestro Gintaras Rinkevičius.
Koncerto garbės globėjas – Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Egidijus Meilūnas.