*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

VARŠUVOJE – LIETUVIŲ IR LENKŲ ATLIKĖJŲ KAMERINĖS MUZIKOS KONCERTAS

Lietuvos centre prie Lietuvos ambasados Varšuvoje birželio 18 dieną buvo surengtas Lietuvos ir Lenkijos atlikėjų kamerinės muzikos koncertas.

Moterų kvartetas – pianistė ir dainininkė Alina Malachovska (Lietuva), kanklininkė Skaidrūnė Baliūnaitė (Lietuva), violončelininkė Oriana Drachal-Paszkievicz (Lenkija) ir vokalistė Elžbieta Piasecka (Lenkija) – susirinkusiems klausytojams atliko lietuvių autorių kūrinius.

Programoje skambėjo lietuvių liaudies dainų aranžuotės, lietuvių kompozitorių klasikiniai ir šiuolaikiniai kūriniai.

Koncertą organizavo Lietuvos ambasada Lenkijoje.