VARŠUVOJE – LIETUVIŲ IR LENKŲ ATLIKĖJŲ KAMERINĖS MUZIKOS KONCERTAS
Lietuvos centre prie Lietuvos ambasados Varšuvoje birželio 18 dieną buvo surengtas Lietuvos ir Lenkijos atlikėjų kamerinės muzikos koncertas.
Moterų kvartetas – pianistė ir dainininkė Alina Malachovska (Lietuva), kanklininkė Skaidrūnė Baliūnaitė (Lietuva), violončelininkė Oriana Drachal-Paszkievicz (Lenkija) ir vokalistė Elžbieta Piasecka (Lenkija) – susirinkusiems klausytojams atliko lietuvių autorių kūrinius.
Programoje skambėjo lietuvių liaudies dainų aranžuotės, lietuvių kompozitorių klasikiniai ir šiuolaikiniai kūriniai.
Koncertą organizavo Lietuvos ambasada Lenkijoje.