VARŠUVOJE ATIDARYTA JAUNŲJŲ ŽEMAITIJOS MENININKIŲ PARODA
Lietuvos kultūros centre prie Lietuvos ambasados Varšuvoje rugsėjo 2 dieną atidaryta jaunųjų menininkių grupės ,,VAT“ paroda ,, Šypsena – reali, nereali“.
Grupę sudaro trys jaunos merginos Vilma, Agnė ir Toma, kilusios iš Žemaitijos mažo kaimelio. Greta mokslų Žlibinų Igno Končiaus pagrindinėje mokykloje, dailės jos mokėsi Plungės meno mokykloje, vėliau - Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje. Baigus šią gimnaziją, visos trys dailės studijas tęsė Vilniaus dailės akademijoje, pasirinkdamos skirtingas specialybes: Toma ir Vilma Šlimaitės - grafiką, o Agnė Kupšytė - monumentaliąją tapybą ir scenogafiją.
Atidarymo metu svečiams koncertavo taip pat jaunos dainininkės: Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos absolventė Eglė Šlimaitė ir šios konservatorijos paskutinio kurso studentė Monika Petraikytė.
Parodą organizavo ir rėmė profesoriaus Igno Končiaus anūkas Gintaras Končius su žmona Virginija.
Paroda Varšuvoje veiks iki rugsėjo 17 dienos.