UŽSIENIO REIKALŲ VICEMINISTRĖ LANKYSIS LATVIJOJE
Rygoje liepos 29 dieną vyks Lietuvos užsienio reikalų viceministrės Astos Skaisgirytės-Liauškienės konsultacijos su Latvijos užsienio reikalų ministerijos pareigūnais.
Konsultacijų metu viceministrė susitiks su Latvijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Andriumi Teikmaniu, Europos Sąjungos direktorato vadove Ilze Juhansone ir Ekonominių ryšių ir vystomojo bendradarbiavimo direktorato vadove Maija Manika.
Susitikimų metu planuojama aptarti aktualius dvišalių santykių klausimus, daugiausiai dėmesio skiriant bendradarbiavimui transporto ir energetikos srityse.
Taip pat ketinama aptarti svarbiausius Europos Sąjungos darbotvarkės klausimus, bendrus Lietuvos ir Latvijos veiksmus, kaip sustiprinti Baltijos jūros regiono bendradarbiavimą.