*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UŽSIENIO REIKALŲ VICEMINISTRĖ DALYVAUS NEFORMALIAME ES VALSTYBIŲ EUROPOS MINISTRŲ SUSITIKIME

Užsienio reikalų viceministrė Asta Skaisgirytė Liauškienė kovo 16 dieną dalyvaus Europos Sąjungai pirmininkaujančios Ispanijos iniciatyva rengiamame neformaliame ES šalių ministrų, atsakingų už ES klausimus, susitikime Briuselyje. Susitikime ketinama diskutuoti dėl šiuo metu rengiamos ES2020 strategijos, kuria bus siekiama sukurti prielaidas ekonomikos augimui ir užimtumui skatinti, taip pat bus aptariamas tarptautinių derybų dėl kovos su klimato kaita procesas ir tolesni veiksmai po 2009 metų gruodžio mėnesį vykusios Kopenhagos klimato kaitos konferencijos.

Šiuos klausimus detaliau numatoma aptarti kovo 22 dieną ES valstybių užsienio reikalų ministrų posėdyje ir kovo 25-26 dienomis vyksiančiame Europos Vadovų Tarybos susitikime.