*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Užsienio reikalų viceministras susitiko su Ugandos finansų ministerijos ir Nacionalinės informacinių technologijų tarnybos atstovais

Užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius lapkričio 7 dieną susitiko su Ugandos finansų, planavimo ir ekonominio vystymosi ministerijos iždo sekretoriaus pavaduotoju Patricku Ochailapu ir Ugandos nacionalinės informacinių technologijų tarnybos e. valdžios paslaugų direktoriumi Peteriu Kahiigi.

Susitikime aptarta Lietuvoje įgyvendinama e. valdžios strateginė kryptis, o svečiai sužinojo, kaip, taikant naujas informacines ir telekomunikacines technologijas, pagerinti viešojo sektoriaus paslaugų teikimą verslui bei gyventojams.

Ugandos atstovus ypač domino e. paslaugos, teikiamos Lietuvos pašto sistemoje, taip pat verslo registro, pajamų deklaravimo, socialinio draudimo ir kitose srityse. Sutarta toliau keistis gerąja patirtimi bei plėtoti dvišalius santykius tarp Lietuvos ir Ugandos.

Delegacija iš Ugandos taip pat susitiks su Registrų centro, Lietuvos pašto ir informacinių technologijų įmonių atstovais.