*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Užsienio reikalų viceministras susitiko su kadenciją baigiančiu Pietų Korėjos ambasadoriumi

Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas spalio 25 dieną Vilniuje susitiko su kadenciją baigiančiu Pietų Korėjos ambasadoriumi Lietuvai Ji-in Hong ir padėkojo už aktyvų darbą skatinant dvišalius santykius, gražias iniciatyvas organizuojant diplomatinių santykių užmezgimo 25-ųjų metinių minėjimą Vilniuje gegužės mėnesį, Pietų Korėjos kultūros pristatymą Lietuvos visuomenei.

Lietuvos diplomatas taip pat padėkojo Pietų Korėjai už Lietuvos palaikymą stojimo į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją procese.

Ambasadorius Ji-in Hong pasidžiaugė puikiais santykiais su Lietuva ir pabrėžė būtinybę toliau gilinti bendradarbiavimą, skatinti tiesioginius verslo ryšius. Ambasadorius pabrėžė, kad mato daug bendradarbiavimo perspektyvų infrastruktūros, gyvybės mokslų, inovacijų srityse.

Ambasadorius Ji-in Hong yra dvyliktasis Korėjos Respublikos ambasadorius Lietuvai, reziduojantis Varšuvoje, skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei įteikė 2014 m. rugsėjo mėnesį. Pietų Korėja oficialiai pripažino Lietuvą 1991 m. rugsėjo 5 d., diplomatiniai santykiai užmegzti 1991 m. spalio 14 d.