*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UŽSIENIO REIKALŲ VICEMINISTRAS RYGOJE DALYVAVO DVIŠALĖSE KONSULTACIJOSE

Užsienio reikalų viceministras Evaldas Ignatavičius kovo 9 dieną Rygoje dalyvavo dvišalėse Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministerijų konsultacijose.

Susitikime, kuriame taip pat dalyvavo Latvijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretorius Andrius Teikmanis, aptarti Lietuvos ir Latvijos santykiai, Europos Sąjungos Rytų partnerystės iniciatyva, saugumo, energetikos ir kiti klausimai.

E.Ignatavičius su Latvijos užsienio reikalų ministerijos generaliniu inspektoriumi Martiniu Virsiu pasikeitė nuomonėmis dėl diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų funkcionavimo esant ženkliai sumažintam diplomatinės tarnybos finansavimui.