*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Užsienio reikalų ministras susitiko su naujuoju Indonezijos ambasadoriumi

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 14 dieną Vilniuje susitiko su naujuoju Indonezijos ambasadoriumi Lietuvai Muhammad Ibnu Said. Pokalbyje aptarti dvišaliai santykiai ir sutarta toliau gilinti politinį, ekonominį ir mokslinį bendradarbiavimą, pristatytas Lietuvos potencialas gyvybės mokslų, informacinių technologijų, energetikos ir kitose srityse.

Susitikime apžvelgtos akademinių mainų ir turizmo skatinimo galimybės. Lietuvos diplomatijos vadovas priminė, kad mūsų verslininkai laukia patvirtinimo iš Indonezijos dėl leidimo eksportuoti mėsos ir pieno produktus.

Praėjusių metų rugpjūtį įvyko pirmasis oficialus Lietuvos užsienio reikalų ministro vizitas į Indoneziją, per kurį pasirašytas susitarimas dėl ekonominio ir techninio bendradarbiavimo, susitarimas dėl vizų panaikinimo diplomatinių ir tarnybinių pasų turėtojams, taip pat memorandumas dėl politinių dvišalių konsultacijų. Lietuva ir Indonezija dabar toliau derina naujus susitarimus įvairiose srityse.

Kopenhagoje reziduojantis Indonezijos ambasadorius Lietuvai akredituotas šių metų liepos 14 d.