Užsienio reikalų ministras susitiko su kadenciją Lietuvoje baigiančiu Kinijos ambasadoriumi
2018 metų sausio 4 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su savo kadenciją Lietuvoje baigiančiu Kinijos ambasadoriumi Wei Ruixing. Ministras padėkojo ambasadoriui už jo darbą Lietuvoje plėtojant ir stiprinant abiejų šalių santykius.
„Šiuo metu santykiai tarp Lietuvos ir Kinijos yra paremti augančiu dvišaliu ekonominiu bendradarbiavimu, Lietuvos dalyvavimu 16+Kinija platformoje bei Europos Sąjungos ir Kinijos augančiais santykiais. Lietuva siekia su Kinija ir toliau bendradarbiauti transporto, žemės ūkio produktų eksporto ir finansinių paslaugų srityje.“, – sakė L. Linkevičius.
Susitikimo metu taip pat aptarti artimoje ateityje planuojami dvišalio politinio, ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo klausimai.
Kinijos ambasadorius Wei Ruixing Lietuvoje dirbo nuo 2015 metų.