UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS SUSITIKO SU ES VALSTYBIŲ AMBASADORIAIS
Lietuvos užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas kovo 17 dieną Europos Sąjungai pirmininkaujančios Čekijos ambasadoje, ambasadoriaus Aloiso Buchta kvietimu, susitiko su Lietuvoje akredituotais Europos Sąjungos valstybių ambasadoriais.
Susitikime V.Ušackas pristatė svarbiausius Lietuvos užsienio politikos prioritetus, taip pat išdėstė Lietuvos poziciją svarbiausiais ES darbotvarkės klausimais.
„Džiaugiamės, kad pagrindiniai mūsų užsienio politikos prioritetai yra svarbi ES darbotvarkės dalis. Energetinio saugumo ir santykių su Rytų Europos valstybėmis klausimai sprendžiami aukščiausiu lygiu“, – sakė ministras V.Ušackas.
Po ministro pristatymo vykusioje diskusijoje daugiausia dėmesio skirta finansinio nuosmukio pasekmių ir įveikimo priemonių, energetinio saugumo ir Rytų Partnerystės iniciatyvos klausimams.