*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS SU ARMĖNIJOS PREMJERU APTARĖ EUROPOS KAIMYNYSTĖS POLITIKĄ, DVIŠALĮ IR REGIONINĮ BENDRADARBIAVIMĄ

Užsienio reikalų ministras Antanas Valionis birželio 30 dieną susitiko su Lietuvoje viešinčiu Armėnijos premjeru Andraniku Margaryanu ir aptarė Europos kaimynystės politikos gaires Pietų Kaukaze, Lietuvos ir Armėnijos dvišalių santykių aspektus bei regioninio bendradarbiavimo perspektyvas.

Susitikime Armėnijos Vyriausybės vadovas išreiškė didelį susidomėjimą Lietuvos reformų ir eurointegracijos patirtimi, galimybėmis plėtoti dvišalį bendradarbiavimą ir perduoti šią Lietuvos patirtį Armėnijai.
Per vizitą Lietuvoje birželio 29-liepos 1 dienomis taip pat numatyti A.Margaryano susitikimai su Lietuvos Prezidentu Valdu Adamkumi, Seimo Pirmininku Artūru Paulausku, Ministru Pirmininku Algirdu Brazausku, Vilniaus miesto meru Artūru Zuoku, armėnų bendruomenės atstovais. Armėnijos premjeras Antakalnio kapinėse padėjo vainiką prie memorialo Kritusiems už Lietuvos Nepriklausomybę ir dalyvavo Lietuvos ir Armėnijos verslo forume.