UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS RAGINA RUSIJĄ NEDISKRIMINUOTI LIETUVOS VEŽĖJŲ
Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas rugpjūčio 11 dieną iškvietė Rusijos Federacijos ambasadorių Lietuvoje Vladimirą Čchikvadzę pasiaiškinti dėl Lietuvos vežėjų atžvilgiu taikomų diskriminacinių priemonių.
Ministras pažymėjo, kad Latvijos ir Rusijos pasienyje susidariusi situacija yra netoleruotina.
„Lietuvos vežėjų diskriminacija neatitinka konstruktyvių ir pragmatiškų Lietuvos ir Rusijos santykių“, – sakė ministras V.Ušackas.
Ministras paragino Rusijos Federaciją nedelsiant imtis priemonių situacijai spręsti ir nediskriminuoti Lietuvos Respublikos vežėjų.
Ministras šiandien laišku taip pat kreipėsi į Europos Sąjungos Komisiją su prašymu, kad ES vežėjams būtų užtikrintos lygios konkurencinės sąlygos ir kad vežėjai nebūtų diskriminuojami nacionaliniu pagrindu.