*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS PRIĖMĖ NAUJĄJĮ ESTIJOS AMBASADORIŲ LIETUVOJE

Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas spalio 21 dieną priėmė naująjį Estijos ambasadorių Lietuvoje Tiitą Naberį. Pokalbio metu buvo kalbama apie sėkmingai plėtojamus dvišalius Lietuvos ir Estijos santykius. Daugiau dėmesio skirta energetikos klausimams, taip pat bendroms šalių pozicijoms Europos Sąjungos institucijose aptarti. 

Ambasadorius T.Naberis pažymėjo, kad pagrindinės jo veiklos kryptys bus regioninio bendradarbiavimo stiprinimas, energetikos ir klimato klausimai, Baltijos jūros problemos.

Ambasadorius T.Naberis yra dirbęs Estijos nuolatinio atstovo ES pavaduotoju, ambasadoriumi Azerbaidžane, Moldovoje, Gruzijoje ir Ukrainoje.

Tai penktasis Lietuvai akredituotas Estijos ambasadorius po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo.