UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS PRIĖMĖ KADENCIJĄ BAIGIANTĮ SLOVAKIJOS AMBASADORIŲ
Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas balandžio 28 dieną priėmė kadenciją Baltijos valstybėse baigiantį Slovakijos ambasadorių Vilniuje Ivaną Špilda.
Ministras V.Ušackas padėkojo Slovakijos ambasadoriui už aktyvų darbą skatinant Lietuvos ir Slovakijos bendradarbiavimą, pabrėždamas jo indėlį plėtojant abiejų valstybių ryšius mokslo ir kultūros srityse.
Susitikimo metu taip pat buvo aptarti aktualūs dvišaliai ir europiniai klausimai.
Ivanas Špilda nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvai, Latvijai ir Estijai paskirtas 2005 metais.
Slovakijos ambasada trims Baltijos valstybėms veikia Rygoje.