*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS PRIĖMĖ KADENCIJĄ BAIGIANČIĄ NYDERLANDŲ AMBASADORĘ

Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas birželio 23 dieną priėmė kadenciją baigiančią Nyderlandų ambasadorę Annemieke Ruigrok. Ministras V.Ušackas pasidžiaugė gerais dvišaliais Lietuvos ir Nyderlandų santykiais ir padėkojo ambasadorei A.Ruigrok už jos asmeninį indėlį į dvišalių santykių puoselėjimą.

Nyderlandų karalienės Beatričės vizitas Lietuvoje 2008 metais, pasak ministro V.Ušacko, atspindi glaudžius Lietuvos ir Nyderlandų ryšius.