*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS PASVEIKINO SUOMIJOS KOLEGĄ NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENOS PROGA

Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas pasveikino Suomijos užsienio reikalų ministrą Alexanderį Stubbą artėjančios Suomijos Nepriklausomybės dienos proga. 1917 metų kovo mėnesį Suomijai buvo grąžinta autonomija, o tų pačių metų gruodžio 6 dieną Suomijos parlamentas balsavo už nepriklausomą Suomijos Respubliką.

Sveikinime V.Ušackas pasidžiaugė draugiškais Lietuvos ir Suomijos santykiais ir glaudžiu bendradarbiavimu Baltijos jūros regione ir Europos Sąjungoje. Jis palankiai įvertino Suomijos siekį skatinti  glaudesnį Baltijos jūros valstybių bendradarbiavimą kuriant švarią aplinką regione ir patikino, kad Lietuva ir toliau liks ištikima Suomijos sąjungininkė ir konstruktyvi partnerė.