Užsienio reikalų ministras pasveikino Suomiją su Nepriklausomybės diena
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gruodžio 6 dieną pasveikino Suomijos užsienio reikalų ministrą Timo Soini ir visus Suomijos žmones su 99-osiomis Nepriklausomybės metinėmis.
L. Linkevičius pažymėjo, kad Suomija yra artima regiono kaimynė ir patikima Lietuvos partnerė.
„Šiais metais minimas diplomatinių santykių tarp Lietuvos ir Suomijos atkūrimo 25-metis, per šį laikotarpį bendradarbiavimas sustiprėjo daugelyje sričių. Šiuo metu regionui susiduriant su rimtais iššūkiais saugumui, Lietuva ir Suomija turi tęsti bendradarbiavimo stiprinimą regioninio, energetinio saugumo, atsako į hibridines grėsmes, strateginės komunikacijos, taip pat paramos Rytų kaimynystės šalims srityse. Suomija yra viena iš artimiausių NATO parnerių“, – teigia Lietuvos diplomatijos vadovas.
Ministras išreiškė įsitikinimą, kad esamas artimas Lietuvos ir Suomijos bendradarbiavimas, paremtas demokratinių vertybių puoselėjimu, tik intensyvės ir sustiprins abiejų šalių saugumą ir žmonių gerovę.