*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Užsienio reikalų ministras pasveikino Nepriklausomybės dieną švenčiančią Graikiją

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kovo 25 dieną pasveikino Graikijos užsienio reikalų ministrą Nikos Kotzias Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo Graikijos  žmonėms sėkmės ir gerovės.

„Tikiu, kad abipuse pagarba ir bendromis vertybėmis grįstas ilgametis Lietuvos ir Graikijos bendradarbiavimas padės atrasti naujų galimybių dvišalių ryšių stiprinimui, o partnerystė Europos Sąjungoje, NATO ir kitose tarptautinėse organizacijose leis įveikti globalius iššūkius ir sėkmingai siekti taikios, saugios ir klestinčios ateities“, - sveikinimo laiške pažymėjo ministras.

Lietuva ir Graikija diplomatinius santykius atkūrė 1992 metų sausio 7 dieną. 2018 metais Graikija švenčia 197-ąsias nepriklausomybės metines.