Užsienio reikalų ministras pasveikino Kinijos kolegą su diplomatinių santykių 25-mečiu
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 14 dieną pasveikino Kinijos užsienio reikalų ministrą Wang Yi su diplomatinių santykių 25-mečiu ir pažymėjo, kad abiejų valstybių bendradarbiavimas paremtas dvišale pagarba bei abipusiais interesais.
Lietuvos diplomatijos vadovo teigimu, abi šalys stabiliai vysto bendradarbiavimą prekybos, investicijų, transporto, turizmo, mokslo, tyrimų ir kultūros srityse.
Lietuva ir Kinija diplomatinius santykius užmezgė 1991 m. rugsėjo 14 d. Lietuvos Respublikai Kinijoje atstovauja ambasadorė Ina Marčiulionytė.