Užsienio reikalų ministras pasveikino Ispaniją Nacionalinės šventės proga
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Ispanijos užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministrą Alfonso María Dastis Quecedo Nacionalinės dienos proga.
„Ir gerais, ir sunkiais laikais Lietuva buvo ir bus Ispanijos sąjungininkė. Linkiu Ispanijos žmonėms vienybės ir gerovės“, – rašoma L. Linkevičiaus laiške.
Spalio 12 dieną Ispanija mini Kristupo Kolumbo Amerikos atradimo 525-ąjį jubiliejų. Ministras laiške pabrėžė, kad Kolumbo palikimas įkvepia mus drąsiai pasitikti šiandienos iššūkius ir prisiimti atsakomybę už mūsų europinės šeimos ir transatlantinės partnerystės ateitį.