Užsienio reikalų ministras pasveikino Ispaniją Nacionalinės dienos proga
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Ispanijos užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministrą José Manuelį Garcia-Margallo Nacionalinės dienos proga ir padėkojo už aktyvius dvišalius santykius.
„Šiais metais Lietuva mini 25-ąsias diplomatinių santykių su Ispanija atkūrimo metines. Per tuos metus Lietuvą ir Ispaniją siejo puikūs dvišaliai ryšiai, bendros euroatlantinės vertybės ir glaudus bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose“, – rašoma L. Linkevičiaus laiške.
Ministras išreiškė įsitikinimą, kad Lietuva ir Ispanija ir toliau stiprins bendradarbiavimą dvišaliais, Europos ateities, saugumo ir gynybos, ES kaimynystės, žmogaus teisių apsaugos, kovos su terorizmu ir kitais klausimais.