Užsienio reikalų ministras pasveikino Graikiją Nepriklausomybės dienos proga
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Nepriklausomybės dienos proga pasveikino Graikijos užsienio reikalų ministrą Nikos Kotzias ir palinkėjo šios šalies žmonėms gerovės.
„Lietuvą ir Graikiją sieja ilgametė nuoširdi draugystė, grįsta abipuse pagarba ir bendromis vertybėmis – šiais metais švenčiamas diplomatinių santykių atkūrimo 25-metis. Tikiu, kad tvirta mūsų šalių partnerystė Europos Sąjungoje, NATO ir kitose tarptautinėse organizacijose padės įveikti globalius iššūkius ir sėkmingai siekti bendrų tikslų – taikios, saugios ir klestinčios ateities mūsų žmonėms“, – laiške pažymėjo Lietuvos diplomatijos vadovas.
Šiemet Graikija švenčia 196-ąsias nepriklausomybės metines. Lietuva ir Graikija diplomatinius santykius atkūrė 1992 m. sausio 7 dieną.