*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Užsienio reikalų ministras pasveikino Armėniją su Nepriklausomybės 25-mečiu

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 21 dieną pasveikino laikinai einantį Armėnijos užsienio reikalų ministro pareigas Edvardą Nalbandianą Armėnijos Respublikos Nepriklausomybės dvidešimt penkerių metų sukakties proga. Ministras palinkėjo Armėnijai ir jos žmonėms sėkmės kuriant klestinčią, demokratinę ir saugią valstybę.

„Šie metai taip pat žymi diplomatinių santykių tarp Lietuvos ir Armėnijos užmezgimo 25 metų sukaktį. Esu įsitikinęs, kad sėkmingai išnaudosime visas galimybes stiprinti mūsų bendradarbiavimą prekybos, transporto, inovacijų, mokslo, švietimo ir kitose srityse, kuriose abi šalys turi bendrų interesų“, – teigė ministras.

Sveikinimo laiške ministras taip pat pabrėžė, kad Lietuva remia vykstančias Europos Sąjungos ir Armėnijos derybas dėl susitarimo, kuris atvers naujas galimybes stiprinti dvišalę prekybą, investicijas ir ryšius tarp abiejų valstybių gyventojų.

Lapkričio 21 d. Lietuva ir Armėnija minės diplomatinių santykių užmezgimo 25 metų sukaktį.

Armėnija nepriklausomybę paskelbė 1991 metų rugsėjo 21 d.