*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Užsienio reikalų ministras lankysis Norvegijoje ir Švedijoje

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 28 dieną Stavangeryje, Norvegijoje, dalyvaus Miuncheno saugumo konferencijos kontekste vyksiančiame aukšto lygio energetinio saugumo forume. Rugpjūčio 29 dieną Osle ministras susitiks su Norvegijos užsienio reikalų ministru Børge Brende bei vaikų ir lygybės ministre Solveig Horne. 

Rugpjūčio 30 d. ministras vyksta į Stokholmą, kur Švedijos užsienio reikalų ministrės Margot Wallström kvietimu kartu su Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrais dalyvaus Švedijos ir Baltijos šalių diplomatinių santykių atkūrimo 25-mečiui paminėti skirtuose susitikimuose. Ministras taip pat dalyvaus aukšto lygio seminare „Spaudos ir žodžio laisvė: ginant mūsų demokratines vertybes“.

Vizito Norvegijoje ir Švedijoje metu L. Linkevičius susitiks su vietos lietuvių bendruomenių atstovais.