UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS LANKYSIS ISPANIJOJE
Užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas išvyko į Madridą, kur lapkričio 10 dieną Ispanijos užsienio reikalų ministro Miguelio Angelio Moratinoso kvietimu kartu su Belgijos, Estijos, Italijos, Suomijos ir Vengrijos užsienio reikalų ministrais aptars Europos politikos prioritetus Ispanijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai metu.
Ispanija ES pirmininkauja 2010 metų pirmąjį pusmetį. Lietuva tuo laikotarpiu ketina daug dėmesio skirti ES santykiams su Rytų kaimynystėje esančiomis valstybėmis ir Rusija, ES plėtrai, energetiniam saugumui ir Stokholmo programai, apibrėžiančiai artimiausių penkerių metų ES prioritetus laisvės, saugumo ir teisingumo srityje.
Lietuvos diplomatijos vadovas Madride susitiks su Ispanijos Kongreso ES reikalų komisijos pirmininku Migueliu Ariasu Canete ir aptars aktualius ES darbotvarkės klausimus, ES kaimynystės politiką, Lietuvos ir Ispanijos santykius.