UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS LANKOSI ARMĖNIJOJE
Užsienio reikalų ministras Antanas Valionis balandžio 25-26 dienomis Prezidento Valdo Adamkaus vadovaujamos delegacijos sudėtyje lankosi Armėnijoje.
Armėnijoje numatyti susitikimai su Armėnijos Prezidentu Robertu Kocharianu, Ministru Pirmininku Andraniku Margaryanu. Nacionalinės Asamblėjos Pirmininko pavaduotoju Tigranu Toroyanu.
Susitikimuose ketinama aptarti dvišalių santykių perspektyvas, regioninio bendradarbiavimo klausimus, Armėnijos vykdomos reformas ir pasiryžimą įgyvendinti užsibrėžtus euroatlantinius siekius. Planuojama pasirašyti Investicijų skatinimo ir abipusės apsaugos sutartis.
Į Vilnių užsienio reikalų ministras A.Valionis grįžta balandžio 26 dieną.