*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Užsienio reikalų ministras dalyvauja saugumo politikos forume Bratislavoje

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 19–20 dienomis Slovakijos sostinėje Bratislavoje dalyvauja globalaus saugumo forume GLOBSEC 2015.

L. Linkevičius konferencijoje skaitys pranešimą apie Europos Sąjungos santykius su Rusija, pasikeitus geopolitinei saugumo situacijai. 

Bratislavos forumas GLOBSEC – prieš dešimt metų inicijuota ir jau tradicine tapusi Vidurio Europos debatų platforma, kurioje diskutuojama strateginėmis užsienio politikos, ekonomikos ir saugumo temomis. Forumas vienija politikus, aukšto rango pareigūnus, analitikus, nevyriausybinių organizacijų bei strateginių centrų atstovus iš Europos Sąjungos valstybių, JAV, kitų šalių.

Forumo metu numatyti ministro susitikimai su Slovakijos vicepremjeru, užsienio ir Europos reikalų ministru Miroslavu Lajčáku, nevyriausybinių organizacijų vadovais.